COVID-19 antigeno greitasis testas

ACROTM SARS-CoV-2 antigeno greitasis testas yra šoninio srauto imuninis tyrimas, kuriuo kokybiškai nustatomi SARS-CoV-2 nukleokapsidiniai baltymų antigenai tamponėlių mėginiuose, paimtuose iš asmenų, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas įtaria užsikrėtus COVID-19. SARS-CoV-2 antigeną galima aptikti viršutiniuose kvėpavimo takuose ūmios infekcijos fazės metu.

ACROTM SARS-CoV-2 antigeno greitojo tyrimo metu nustatomas SARS-CoV-2 nukleokapsido baltymo antigenas viršutinių kvėpavimo takų mėginiuose. Nors teigiamas rezultatas rodo viruso antigeno buvimą, norint patvirtinti šiuos rezultatus, reikia toliau vertinti paciento ligos istoriją ir diagnozę. Pacientas gali tuo pačiu metu užsikrėsti kitais virusais arba bakterine infekcija, kurios neatmeta teigiamas SARS-CoV-2 antigeno rezultatas. Antigeno aptikimas nepatvirtina, kad jis yra ligos priežastis.

Neigiami rezultatai turėtų būti laikomi spėjamais, o paciento priežiūrai gali prireikti patvirtinimo molekuliniu tyrimu. Neigiami rezultatai neužkerta kelio SARS-CoV-2 infekcijai ir neturėtų būti naudojami kaip vienintelis pagrindas priimant sprendimus dėl pacientų gydymo ir infekcijos kontrolės. Neigiami rezultatai turėtų būti vertinami atsižvelgiant į paciento ekspoziciją, ligos istoriją ir klinikinius požymius bei simptomus, atitinkančius COVID-19.

TESTO TVARKA:

Prieš naudojant visi tyrimo komponentai turi sušilti iki kambario temperatūros.

Mėginių ruošimas

Paruošiant tepinėlio mėginį galima naudoti tik rinkinyje esantį ekstrahavimo buferinį tirpalą ir mėgintuvėlius.

1. Įdėkite surinktą tamponėlį į ekstrahavimo mėgintuvėlį su ekstrahavimo buferiniu tirpalu. Prispauskite tamponėlį prie mėgintuvėlio ir pasukite jį 10-15 sekundžių. (Išsamios informacijos apie mėginio paruošimą ieškokite procedūrų kortelėje.)

2. Išimkite tamponėlį spausdami tamponėlio galvutę į ekstrahavimo mėgintuvėlio vidų, kad iš tamponėlio išstumtumėte kuo daugiau skysčio. Išmeskite tamponėlį.

*PASTABA: Ekstrahuotas mėginio tirpalas yra stabilus 2 valandas kambario temperatūroje arba 24 valandas 2-8 °C temperatūroje.

Tyrimo reakcija

1. Išimkite tyrimo kasetę iš sandarios folijos maišelio ir panaudokite per vieną valandą. Geriausi rezultatai bus gauti, jei tyrimas bus atliekamas iš karto po folijos maišelio atidarymo.

2. Apverskite mėginio ekstrahavimo mėgintuvėlį, įlašinkite 3 lašus ekstrahuoto mėginio (maždaug 75-100μl) į mėginio šulinėlį (S) ir įjunkite laikmatį.

3. Rezultatą patikrinkite tyrimo langelyje praėjus 15 minučių po mėginio įdėjimo. Rezultato nebegalima patikrinti po 20 minučių.


Kiekis ribotas

4.65€